XXXX
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
XXXX

Acest site este al srv de cs 1.6 BlueDragons.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ma ajuta cine si pe mine :( ?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
stelistu13
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 176
Data de înscriere : 14/01/2008

Ma ajuta cine si pe mine :( ? Empty
MesajSubiect: Ma ajuta cine si pe mine :( ?   Ma ajuta cine si pe mine :( ? Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 7:36 pm

Ma ajuta cine si pe mine :( ? 8fzbino cum pot sa scriu in chestia aia incercuita regulile serverului ?
Ma ajuta cine si pe mine :( ? 6tapiqb cum fac sa imi apara chestiile alea pe care le am incercuit ?


VA ROG EU SA MA AJUTATI Sad( VA RAMAN DATORRRRR
Sus In jos
KoZm!n3L
V.I.P
V.I.P
KoZm!n3L


Mesaje : 111
Data de înscriere : 11/01/2008

Ma ajuta cine si pe mine :( ? Empty
MesajSubiect: Re: Ma ajuta cine si pe mine :( ?   Ma ajuta cine si pe mine :( ? Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 8:45 pm

e prin cfg parca nu mai stiu sigur dar aia cu mortaciuni shi frag e plugin dar nush cum se numeste dar o sa caut
Sus In jos
http://www.bluedragon.all-up.com
stelistu13
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 176
Data de înscriere : 14/01/2008

Ma ajuta cine si pe mine :( ? Empty
MesajSubiect: Re: Ma ajuta cine si pe mine :( ?   Ma ajuta cine si pe mine :( ? Icon_minitimeSam Ian 19, 2008 9:33 pm

KoZm!n3L a scris:
e prin cfg parca nu mai stiu sigur dar aia cu mortaciuni shi frag e plugin dar nush cum se numeste dar o sa caut

care este id tau ? esti fff de treaba .... iti raman dator cu orice vrei tu !! .... esti un bun prieten :* ... iti multumesc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ma ajuta cine si pe mine :( ? Empty
MesajSubiect: Re: Ma ajuta cine si pe mine :( ?   Ma ajuta cine si pe mine :( ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ma ajuta cine si pe mine :( ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cititi !!!!1
» Giceste cine este in poza!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XXXX :: Tutorial Counter Strike-
Mergi direct la: