XXXX
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
XXXX

Acest site este al srv de cs 1.6 BlueDragons.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 am si eu o reclamatie daca se poate

In jos 
AutorMesaj
dyana
Incepi sa misti!
Incepi sa misti!



Mesaje : 5
Data de înscriere : 06/02/2008

am si eu o reclamatie daca se poate Empty
MesajSubiect: am si eu o reclamatie daca se poate   am si eu o reclamatie daca se poate Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 9:10 pm

am si eu o reclamatie daca se poate...nu este posibil ca pe un servar sa nu existe nici un admin in timp ce codatii isi fac de cap...azi toata ziua au fost numai codatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......ar trebui sa se mai imparta admine ca macar 1 admin sa fie pe servar oricand ....eu am vz doar 3 admin in total de cand am inceput sa joc pe aceast servar ....abia astept sa primesc si eu un admin ca sa pot face curatenie ...azi un codat cu nikul EL avea 150 cu 6...cum este posibil asa mai fratilor ....un sfat prietenesc daca o mai tineti asa in contiuare fara admini pe servar se duce la vale acest servar plin de codati si care vb urat ....va multumesc
Sus In jos
z1g|z4g
Vizitator




am si eu o reclamatie daca se poate Empty
MesajSubiect: y   am si eu o reclamatie daca se poate Icon_minitimeJoi Mar 27, 2008 1:10 am

faza e ca si io am vazut multi codati... dar omule calmeaza`te k adminii au si treburi personale... nu pot sta zilnic cu ochii ca pe filmele cu prosti... rau este ca sunt si putini... dar io unul intru zilnic si candidez pt admin... study

tine`mi poumnii Very Happy
Sus In jos
z1g|z4g
Vizitator




am si eu o reclamatie daca se poate Empty
MesajSubiect: y   am si eu o reclamatie daca se poate Icon_minitimeJoi Mar 27, 2008 1:14 am

fii baiat destept si cere`le id`urile la admini... cand vezi un codat si nu e nimeni care sa faca curatenie, dda`le un buzz la admini k or sa intre ei.... cheers

io, unul, Evil or Very Mad asa fac Very Happy:D:D:D
Sus In jos
Continut sponsorizat





am si eu o reclamatie daca se poate Empty
MesajSubiect: Re: am si eu o reclamatie daca se poate   am si eu o reclamatie daca se poate Icon_minitime

Sus In jos
 
am si eu o reclamatie daca se poate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau admin daca se paote ??
» as vrea admin dak se poate plz plz plz
» as dori admin pls dak se poate
» as dori admin pls dak se poate
» as dori admin pls dak se poate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XXXX :: Reclmatii-
Mergi direct la: