XXXX
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
XXXX

Acest site este al srv de cs 1.6 BlueDragons.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un nou regulament pentru admini!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
marko
Administrator si Owners
Administrator si Owners
marko


Mesaje : 381
Data de înscriere : 02/01/2008

Un nou regulament pentru admini! Empty
MesajSubiect: Un nou regulament pentru admini!   Un nou regulament pentru admini! Icon_minitimeJoi Ian 10, 2008 10:16 am

Atentie pentru cine este admin :

1.admini care nu vor intra pe site

2.admini care nu vor participa la concursurile de pe site

3.admini care nu vor posta pe site

TOTI ACESTI ADMINI DACA NU VOR FACE CE AM SCRIS MAI SUS adica sa posteza , sa intre pe site ,sa participe la concursuri LI SE VA SCOATE ADMINU DE PE SERVER.

DECI TOTI ADMINI CARE NU VOR RESPECTA CE AM SCRIS MAI SUS LI SE VA SCOATE ADMINU ........
Sus In jos
https://bluedragon.all-up.com
GoneCrazy
Esti la inceput
Esti la inceput



Mesaje : 4
Data de înscriere : 06/01/2008

Un nou regulament pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Un nou regulament pentru admini!   Un nou regulament pentru admini! Icon_minitimeVin Ian 11, 2008 12:54 pm

Am o guma ..cine vrea? o zii buna la totzi si un weekend frumos...fara coade ca va i-a mama dreq lol! lol!
Sus In jos
marko
Administrator si Owners
Administrator si Owners
marko


Mesaje : 381
Data de înscriere : 02/01/2008

Un nou regulament pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Un nou regulament pentru admini!   Un nou regulament pentru admini! Icon_minitimeVin Ian 11, 2008 2:13 pm

GoneCrazy a scris:
Am o guma ..cine vrea? o zii buna la totzi si un weekend frumos...fara coade ca va i-a mama dreq lol! lol!

tu mai posteaa ca esti admin si nu ma lua cu destea esti admin si ai 2 mesaje....ai grije Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
https://bluedragon.all-up.com
Continut sponsorizat





Un nou regulament pentru admini! Empty
MesajSubiect: Re: Un nou regulament pentru admini!   Un nou regulament pentru admini! Icon_minitime

Sus In jos
 
Un nou regulament pentru admini!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru admin !!!
» Lista Admini de pe BlueDragon
» Regulament Forum Administratori
» Regulament Forum Membri
» Regulament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XXXX :: Regulamentul Forumului-
Mergi direct la: