XXXX
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
XXXX

Acest site este al srv de cs 1.6 BlueDragons.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pinto la Steaua?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
marko
Administrator si Owners
Administrator si Owners
marko


Mesaje : 381
Data de înscriere : 02/01/2008

Pinto la Steaua? Empty
MesajSubiect: Pinto la Steaua?   Pinto la Steaua? Icon_minitimeDum Ian 13, 2008 9:28 pm

Chilianul Sebastian Pinto nu s-a decis unde va evolua din această iarnă. Liber de contract și dat ca sigur la rezervele lui Real Madrid, Pinto ar putea totuși ajunge la Steaua. Pinto a dezvăluit și de ce ar prefera echipa lui Lăcătuș: vrea în Champions League via Liga 1.

Cel mai disputat stranier în Liga 1, chilianul Sebastian Pinto ar da oricând tricoul rezervelor de la Real Madrid pentru cel cu sigla campionilor al Stelei. Atacantul speră ca vizita tatălui său la București să rezolve detaliile transferului în Ghencea.

"M-ar încânta să vin la Steaua și sper ca totul să meargă bine și să se realizeze acest transfer. Știu că este un club puternic din Europa și aș fi încăntat să ajung aici", a declarat Sebastian Pinto .

Pinto a uimit pe toată lumea cu ceea ce știe despre fotbalul romînesc. Generația de aur a tricolorilor nu are niciun secret pentru fotbalistul chilian.

"Am auzit de Hagi știu că este un jucător important și nu numai el la fel și Gică Popescu", a mai spus Pinto.
Sursa: Realitatea TV
Sus In jos
https://bluedragon.all-up.com
stelistu13
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 176
Data de înscriere : 14/01/2008

Pinto la Steaua? Empty
MesajSubiect: Re: Pinto la Steaua?   Pinto la Steaua? Icon_minitimeMar Ian 15, 2008 12:31 pm

Pe Pinto l a avut Steaua la degete ... dar i a scapat foarte usoru Sad Sad Sad ...Adrian Ilie a zis ca nu prea a vazut caseta cu el...a zis ca nu era prea buna ... avea intreruperi multe...Acum el este la castilla !
Sus In jos
 
Pinto la Steaua?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pancu la STEAUA !?!?
» Pepe vine la steaua

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XXXX :: Diverse :: Stirii-
Mergi direct la: