XXXX
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
XXXX

Acest site este al srv de cs 1.6 BlueDragons.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 vreau si eu admin :(((((

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
dyana
Incepi sa misti!
Incepi sa misti!



Mesaje : 5
Data de înscriere : 06/02/2008

vreau si eu admin :((((( Empty
MesajSubiect: vreau si eu admin :(((((   vreau si eu admin :((((( Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 8:57 pm

Ma numesc Diana si joc cu numele OnEaTzA ....sunt de cateva zile pe acest servar ....si stau mai tot timpul online pe servar ...imi doresc ff mult sa primesc si eu macar un helper mic ...am si steam ...si mai pot aduce si lume pe servar astfel facandul mai populat.am mai avut admine si stiu cum sa-l folosesc....va pot ajuta mult (adminilor) daca mi se ofera si mie un mic helper ....astept si nu va voi dezamagi



Cu stima si respect Diana
Sus In jos
dyana
Incepi sa misti!
Incepi sa misti!



Mesaje : 5
Data de înscriere : 06/02/2008

vreau si eu admin :((((( Empty
MesajSubiect: Re: vreau si eu admin :(((((   vreau si eu admin :((((( Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 9:09 pm

dyana a scris:
Ma numesc Diana si joc cu numele OnEaTzA ....sunt de cateva zile pe acest servar ....si stau mai tot timpul online pe servar ...imi doresc ff mult sa primesc si eu macar un helper mic ...am si steam ...si mai pot aduce si lume pe servar astfel facandul mai populat.am mai avut admine si stiu cum sa-l folosesc....va pot ajuta mult (adminilor) daca mi se ofera si mie un mic helper ....astept si nu va voi dezamagi



Cu stima si respect Diana
apropo sunt o inraita a acestui joc ...si din cate am vazut se pune accent si pe postarea pe site ..ASA SA FIE !!!! va rog din suflet uitativa si peste msg meu Sad
Sus In jos
COSmaster
Esti Owner si Ajutor ptr administrator
Esti Owner si Ajutor ptr administrator
COSmaster


Mesaje : 59
Data de înscriere : 03/01/2008

vreau si eu admin :((((( Empty
MesajSubiect: Re: vreau si eu admin :(((((   vreau si eu admin :((((( Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 1:44 am

lasa ID de mess dyana....
Sus In jos
Continut sponsorizat





vreau si eu admin :((((( Empty
MesajSubiect: Re: vreau si eu admin :(((((   vreau si eu admin :((((( Icon_minitime

Sus In jos
 
vreau si eu admin :(((((
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vreau ma si eu admin
» Vreau admin daca se paote ??
» Cum arata o cerere ptr admin?
» Admin
» admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XXXX :: Cereri Admini-
Mergi direct la: