XXXX
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
XXXX

Acest site este al srv de cs 1.6 BlueDragons.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Admin

In jos 
AutorMesaj
-aTT- |
Vizitator




Admin Empty
MesajSubiect: Admin   Admin Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 8:55 pm

Buna baieti...

M`am gandit k v`ati saturat sa ma tot vedeti pe server asa k am venit pe forum... Very Happy

Baietii admini de pe server stiu de ce sunt in stare.... bounce daca vor si se poate.. doresc si eu cont de admin...
de jucat se stie cum joc, admin am fost la 2 servere unu pe admin mod si unu pe amx mod... mai sunt unele chestii care le uit la amx mod dar se invata in timp....

nickul meu de joc este -aTT- | z1g|z4g (daca e sa dati admin - dati pe ip) ip este 89.33.193.84, de jucat cs (recunosc) joc din toamna anului 2007 lol! dar am invatat destul de repede... nu sar cu laudele... las adminii sa decida cum joc... STEAM din pacate nu am asa ca ma bazez pe increderea voastra.... jocolor cheers

parerea mea ca admini nu se da pe modul cum joci sau pe vechime.... ci pe onestitate si devotament fata de postul primit.... cheers
Sus In jos
-aTT- |
Vizitator




Admin Empty
MesajSubiect: Re: Admin   Admin Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 8:59 pm

am uitat sa zic... daca e nevoie de informatii suplimentare contactati`ma la zz_zig_zag@yahoo.com
Sus In jos
z1g|z4g
Vizitator




Admin Empty
MesajSubiect: y   Admin Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:53 pm

aici pe forum ma gasiti cu numele de z1g|z4g ... vad ca nu mi`a acceptat numele complet... Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Admin Empty
MesajSubiect: Re: Admin   Admin Icon_minitime

Sus In jos
 
Admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Admin
» admin
» cerere admin 2!
» Cerere Admin!!!
» vreau si eu admin :(((((

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XXXX :: Cereri Admini-
Mergi direct la: