XXXX
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
XXXX

Acest site este al srv de cs 1.6 BlueDragons.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 as dori sa-mi dati si mie admin

In jos 
AutorMesaj
alexande
Vizitator




as dori sa-mi dati si mie admin Empty
MesajSubiect: as dori sa-mi dati si mie admin   as dori sa-mi dati si mie admin Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 7:18 pm

nick: alexander
motiv: pai pot sa zic ca joc destul de des pe server Very Happy dar daca nu se poate admin poate dati si un helper sau slot ce putin Smile Very Happy Very Happy Very Happy plz
Sus In jos
alexande
Vizitator




as dori sa-mi dati si mie admin Empty
MesajSubiect: as dori si eu admin   as dori sa-mi dati si mie admin Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 7:30 pm

Cu ce nick joci pe BlueDragons: alexander
De cand joci pe server: aproximativ doua luni dar cel putin o luna
De ce vrei sa fii admin: nu tin neaparat sa fiu admin ci chiar cu un helper sau slot
Ce iti place la server si la forum : pai forumu este smecher nam ce zice si serveru e tot tare da mai intra cateodata niste lagarii.... si nu mai zic
Cat timp joci pe server nostru? Dar intr-o saptamana cat joci cs?: pai pe server satu cam 2-3 ore pe zi iar pe saptamana nu pot sa zic cu precizie dar jc cs cam 4 ore
Ce id de mess ai? : alex_coco86 bounce bounce bounce bounce plz plz plz
Sus In jos
 
as dori sa-mi dati si mie admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» as dori admin pls dak se poate
» as dori admin pls dak se poate
» as dori admin pls dak se poate
» vreau ma si eu admin
» Admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XXXX :: Cereri Admini-
Mergi direct la: