XXXX
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
XXXX

Acest site este al srv de cs 1.6 BlueDragons.
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?

In jos 
3 participan?i

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?
Da
Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Vote_lcap100%Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Nu
Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Vote_lcap0%Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3
 

AutorMesaj
KoZm!n3L
V.I.P
V.I.P
KoZm!n3L


Mesaje : 111
Data de înscriere : 11/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 6:54 pm

Eu cred ca este deoarece il mai tinea un an si il dadea pe o suma mai mare si la o echipa cunoscuta Smile Very Happy
Sus In jos
http://www.bluedragon.all-up.com
marko
Administrator si Owners
Administrator si Owners
marko


Mesaje : 381
Data de înscriere : 02/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 10:00 pm

Da...si eu cred la fel ... cred ca la anul il dadea pe o suma dubla .... si la o echipa din top//...
Sus In jos
https://bluedragon.all-up.com
stelistu13
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 176
Data de înscriere : 14/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 11:01 pm

cred ca rapidistii au facut o alegere buna ca l au dat pe mazilu ! 3,6 este o suma destul de mare
Sus In jos
KoZm!n3L
V.I.P
V.I.P
KoZm!n3L


Mesaje : 111
Data de înscriere : 11/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 11:03 pm

da dar gandeste ce ar fi dupa un an dublu Wink
Sus In jos
http://www.bluedragon.all-up.com
stelistu13
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 176
Data de înscriere : 14/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 11:13 pm

KoZm!n3L a scris:
da dar gandeste ce ar fi dupa un an dublu Wink

da poate ai dreptate ! dar gandeste te ,acum el are 26 de ani ,crezi ca la 27ani va valora dublu ca in anul precedent ?? ...
Sus In jos
KoZm!n3L
V.I.P
V.I.P
KoZm!n3L


Mesaje : 111
Data de înscriere : 11/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 11:15 pm

dar mutu de la 26 a ajuns la 29 si e foarte bun Wink
Sus In jos
http://www.bluedragon.all-up.com
stelistu13
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 176
Data de înscriere : 14/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 11:18 pm

KoZm!n3L a scris:
dar mutu de la 26 a ajuns la 29 si e foarte bun Wink

da dar mutu a colaborat cu echipe mari de la 25 de ani(parma=>chelsea=>juventus=>fiorentina)unde s a antrenat cu niste preparatori fizici f buni si antrenori de calitate ,pe cand mazilu in mocirlele noastre din romania a jucat decat la o echipa de top din liga I (rapid) ...
Sus In jos
KoZm!n3L
V.I.P
V.I.P
KoZm!n3L


Mesaje : 111
Data de înscriere : 11/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 11:26 pm

si poate pana la 30 de ani ajunge undeva Wink valencia ajax mai stii
Sus In jos
http://www.bluedragon.all-up.com
stelistu13
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 176
Data de înscriere : 14/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 11:28 pm

KoZm!n3L a scris:
si poate pana la 30 de ani ajunge undeva Wink valencia ajax mai stii

pentru mine dnepr nu este o ec f cunoscuta ...dar are sanse de un transfer la o echipa de top
Sus In jos
stelistu13
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 176
Data de înscriere : 14/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeMar Ian 15, 2008 1:14 pm

“Eu cred ca el este cel mai bun jucator din campionatul
romanesc si va face o treaba excelenta in Ucraina. L-am urmarit inca de
cand era la Sportul si cand am vazut ca marcheaza des si la Rapid
nu am mai stat pe ganduri. Eu cred ca Mazilu va deveni in scurt timp un
adevarat star al nationalei si am vrut sa-l cumparam inainte de EURO,
ca sa-l luam inaintea altor cluburi. Sunt convins ca va fi noul Van
Basten”,
a spus Protasov. Antrenorul ucrainean vrea sa castige cu Mazilu titlul. “Suntem pe primul loc. Cred ca Mazilu ar putea sa fie decisiv in lupta pentru campionat”, a spus Oleg.
Sus In jos
marko
Administrator si Owners
Administrator si Owners
marko


Mesaje : 381
Data de înscriere : 02/01/2008

Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitimeSam Ian 26, 2008 8:48 am

Nu va face treaba ..... nu se va adapta.....akolo....
Sus In jos
https://bluedragon.all-up.com
Continut sponsorizat





Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Empty
MesajSubiect: Re: Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?   Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc? Icon_minitime

Sus In jos
 
Credeti ca este o pierdere Mazilu pentru fotbalul romanesc?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru admin !!!
» Un nou regulament pentru admini!
» Giceste cine este in poza!
» Este adevarat sau nu ca Dica a plecat la benfica?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
XXXX :: Sport :: Liga 1-
Mergi direct la: